سوالات متداول

پاسخ: فرایند طراحی سایت و تحویل آن به شما به صورت کاملا خودکار و به وسیله سایت ساز خودکار پلتفرم پنل فالو صورت میگیرد و کمتر از 1 دقیقه زمان می برد. امّا در مورد این مسئله که چه زمانی سایت شما در دسترس خواهد بود این مسئله بستگی به تنظیم بودن یا نبودن DNS های دامنه ی شما بر روی سرور های پنل فالو دارد. اگر DNS های دامنه ی شما از قبل بر روی سرور های ما تنظیم شده باشد بعد از طراحی سایت توسط سایت ساز خودکار پنل فالو همان لحظه سایت شما در دسترس خواهد بود. در غیر این صورت اگر نسبت به تنظیم DNS بر روی دامنه خود اقدام کنید, تنظیم شدن آن ها و قابل دسترس بودن سایت شما ممکن است از 10 دقیقه الی 72 ساعت زمان بر باشد. اگر اطلاعاتی راجب DNS و نحوه تنظیم آن ها بر روی دامنه خود ندارید لطفا با پنل فالو در تماس باشید در غیر این اگر قصد خرید سایت از پنل فالو را دارید, لطفا همین الان نسبت به تنظیم DNS های زیر بر روی دامنه خود اقدام کنید
NS1.RTL-THEME.COM
NS2.RTL-THEME.COM
پاسخ: جهت ثبت و سفارش سایت جدید در پنل فالو ابتدا می بایست نسبت به ساخت حساب کاربری و سپس شارژ حساب کاربری اقدام کنید. بعد از ثبت نام در پنل فالو, از بخش موجودی شما (در منوی بالایی پنل کاربری) نسبت به افزایش موجودی حساب خود اقدام فرمایید. سپس از منوی پنل کاربری وارد بخش سایت های من و سپس سفارش سایت جدید شوید و فرم سفارش سایت جدید را جهت ثبت سایت نسبت به نیاز های خود پر کنید.
پاسخ: بله ! کافیست برای ثبت روبات و کانال تلگرامی وارد بخش سایت های من شوید. سپس سایت مورد نظر خود را انتخاب کرده و وارد پنل مدیریت آن شده و به قسمت تنظیمات و پیکربندی سایت وارد شوید. سپس بر روی گزینه ی روبات ارسال پیام در کانال کلیک کرده و وضعیت ارسال پیام در کانال تلگرامی را فعال یا غیرفعال کنید. برای فعالسازی روبات می بایست ابتدا نسبت به ساخت یک روبات و کانال تلگرامی اقدام کنید و سپس توکن روبات تلگرامی و چت آیدی (چت آیدی با آیدی عمومی متفاوت است) کانال تلگرامی خود را در بخش تنظیمات روبات ارسال پیام در کانال وارد کنید. همچنین در صورت مشکل می توانید از فیلم آموزشی تهیه شده توسط ما که لینک آن در پایین همین بخش آمده است استفاده کنید. اگر با وجود مشاهده فیلم همچنان در تنظیم روبات و کانال تلگرامی مشکلی دارید می توانید از بخش پشتیبانی و تیکت ها با پنل فالو در ارتباط باشید. ما راهنمایی ها و کمک های لازم را به شما خواهیم کرد.

«« لینک آموزشی جهت تنظیم روبات و کانال تلگرامی برای سایت ها »»
پاسخ: بله ! پنل فالو برای سایت های زیر نظر خود قالب های متنوع و جذاب زیادی طراحی کرده و سعی بر آن دارد که به مرور زمان قالب های بیشتری برای سایت ها و کاربران خود ارائه دهد. قالب های موجود و قالب هایی که در آینده اضافه خواهند شد همگی رایگان بوده و تغییر قالب سایت ها هیچ هزینه ای برای شما ندارد. برای تغییر قالب سایت خود ابتدا وارد بخش سایت های من شوید سپس وارد قسمت تنظیمات و پیکربندی سایت شده و از بخش قالب سایت قالب مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را فعال کنید.
پاسخ: از نظر فنی هیچ اشکالی در سایت شما پیش نخواهد آمد و اطلاعات کاربران, خرید ها و سفارشات انجام شده, موجودی کاربران و ... همگی ثابت بوده و با تغییر قالب سایت هیچ کدام آن ها از بین نرفته یا تغییر نمی کنند. امّا پیشنهاد ما به شما این است که حدالامکان از تغییر مداوم قالب سایت خودکاری کنید زیرا این کار باعث از بین رفتن رتبه سایت شما در گوگل و سایر موتور های جستجوگر شده و بعد از تغییر قالب سایت مجددا کمی زمان می برد تا سایت شما در صفحات گوگل لیست شود.
پاسخ: بنا به شرایط شبکه های مجازی و سیاست های کاری پنل فالو با شرکت ها و همکاران خود در زمینه ارائه خدمات مجازی, ممکن است هر چند وقت یک بار برخی از این موارد رخ بدهد:

1) حذف یک محصول, دسته بندی یا شبکه اجتماعی به صورت کلی از تمامی سایت ها
2) اضافه شدن یک محصول, دسته بندی یا شبکه اجتماعی جدید برای تمامی سایت ها
3) فعال یا غیرفعال شدن یک محصول, دسته بندی یا شبکه اجتماعی برای مدتی کوتاه
4) تغییر قیمت محصولات
5) و ...

در صورتی که هر یک از موارد ذکر شده رخ دهد روبات تلگرامی ثبت شده توسط شما برای سایتتان این رویداد ها را به اطلاع شما خواهد رساند. هر چند شما می توانید این اطلاع رسانی ها را از بخش روبات ارسال پیام در کانال از بخش تنظیمات و پیکربندی سایت مدیریت کنید و هر یک از رویداد های مورد نظر خود را در هر زمان فعال یا غیرفعال کنید.
پاسخ: بله ! محصولات ارائه شده توسط پنل فالو دارای یک قیمت خرید شما از سایت هستند که این قیمت در واقع همان مبلغی که بعد از پرداخت مبالغ در سایت های شما از مبلغ کلی پرداخت شده توسط کاربران شما کسر می شود و به عنوان سود و کارمزد پنل فالو در نظر گرفته می شود. همچنین تمامی محصولات دارای دو قیمت فروش به کاربران و قیمت فروش معمولی دیگر هستند که این دو مبالغ به صورت پیشفرض توسط پنل فالو برای محصولات تعیین میشوند. امّا شما می توانید در هر لحظه این دو مبلغ را ویرایش کرده و به مبالغ دلخواه خود تغییر دهید اما نمی توانید آن ها را کمتر از قیمت خرید شما از سایت تعیین کنید. قیمت فروش به کاربران قیمتی است که برای کاربران ثبت نامی در سایت شما و قیمت فروش معمولی قیمتی است که برای کاربران میهمان و غیر ثبت نامی در نظر گرفته می شود. دلیل متغییر بودن این مبالغ برای کاربران میهمان و کاربران ثبت نامی این است که شما با کمتر کردن قیمت فروش به کاربران, کاربران خود را موجاب به ثبت نام در سایت خود کنید امّا ! هیچ اجباری به اینکار نیست و شما می توانید این مبالغ رو یکسان تعیین کنید. همچنین در پایین یک مثال برای درک بهتر موضوعات گفته شده برای شما ذکر شده است.
به طور مثال فالوور فیک اینستاگرام:

قیمت خرید شما از سایت: 10 تومان
قیمت فروش معمولی پیشفرض: 15 تومان
قیمت فروش معمولی تعیین شده توسط شما: 20 تومان

اگر کاربر شما بدون ثبت نام و به صورت میهمان 100 عدد فالوور فیک اینستاگرام از سایت شما خریداری کنید به دلیل اینکه شما قیمت فروش معمولی را 20 تومان تعیین کرده اید, مبلغ پرداختی توسط کاربر شما 2,000 تومان خواهد بود. از آنجا که قیمت خرید شما از سایت 10 تومان می باشد از مبلغ کلی پرداختی توسط کاربر 1,000 تومان متعلق به شما (سود شما) و مابقی آن متعلق به پنل فالو بابت کارمزد و سود ارائه این محصول توسط پنل فالو می باشد.
پاسخ: ابتدا وارد نرم افزار اینستاگرام شوید. سپس از پایین صفحه بر روی گزینه آدمک یا کلیک کنید تا به صفحه شخصی خود وارد شوید. سپس بر روی دکمه Edit Profile کلیک کنید و از بخش Account Privacy تیک گزینه ی Private Account را غیرفعال کنید.
پاسخ: خیر ! امکان ارائه هیچ گونه خدماتی به اکانت های Private یا خصوصی در شبکه مجازی اینستاگرام وجود ندارد و در صورتی که حساب کاربران شما که از سایت شما خدماتی دریافت می کنند در حالت Private یا خصوصی باشد, مسئولیت آن به عهده خود کاربر بوده و پنل فالو و نمایندگان آن (شما) هیچ گونه مسئولیتی را در قبال این مسئله قبول نمی کنند. لطفا این موضوع را به کاربران خود گوش زد کنید !
پاسخ: توضیحات این کار برای سیستم عامل های مختلف در پایین امده است:

اگر با مرورگر های شخصی در سیستم عامل های Desktop نظیر Windows, Linux و ... وارد اینستاگرام شده اید, با باز کردن پست در پنجره ی جدید در مرورگر خود آدرس پست در بخش URL مرورگر قابل مشاهده است. می توانید با کپی کردن آن به لینک پست دسترسی داشته باشید و از آن برای دریافت خدمات از نمایندگان پنل فالو استفاده کنید
اگر با تلفن همراه شخصی خود و سیستم عامل هایی همچون Windows Phone, IOS, Android و ... وارد اینستاگرام خود شده اید, بعد از باز کردن پست بالای همان پست گزینه ای با محتوای 3 نقطه در کنار هم مشاهده میکنید. با فشردن آن گزینه منویی برای شما باز می شود که در آن گزینه ی Copy Share Url قابل مشاهده است. با فشردن این گزینه می توانید لینک پست خود را کپی کنید و از آن برای دریافت خدمات از نمایندگان پنل فالو استفاده کنید.